contact

Goeie Mensen

Hier werken mensen die weten wat ze moeten doen en hoe ze het goed doen. Ook gaan ze mee met nieuwe ontwikkelingen. Het zijn goede en betrouwbare mensen. Ze staan voor flexibiliteit en kwaliteit. Dat moet ook, want wij nemen echt álle producten stuk voor stuk in handen.

Contactpersonen

Maarten Voois

Maarten Voois

directeur

T  0031 (0) 174 61 32 06
M 0031 (0)6 54 24 44 28
m.voois@peq.nl

Marc Vriesen

Marc Vriesen

operationeel manager

T  0031 (0) 174 51 07 16
M 0031 (0)6 44 86 96 57
m.vriesen@peq.nl

Richard van Weert

Richard van Weert

commercie

T  0031 (0) 174 51 25 64
M 0031 (0)6 11 67 96 85
r.van.weert@peq.nl

Laurens van der Stel

Laurens van der Stel

commercie

T 0031  (0) 174 51 70 34
M 0031 (0)6 20 61 03 76
l.vander.stel@peq.nl

Peter Fes

Peter Fes

commercie

T  0031 (0) 174 61 31 39
M 0031 (0)6 46 14 10 69
p.fes@peq.nl

Nick Solleveld

Nick Solleveld

commercie

T  0031 (0) 174 52 19 59
M 0031 (0)6 19 91 63 40
n.solleveld@peq.nl

Tommy van der Meer

Tommy van der Meer

commercie

T  0031 (0) 174 61 37 50
M 0031 (0)6 55 36 62 49
t.vander.meer@peq.nl

Wilco Kleijn

Wilco Kleijn

commercie

T  0031 (0) 174 51 70 34
M 0031 (0)6 20 89 21 50
w.kleijn@peq.nl

Boekhouding

Boekhouding